Najnowsze wiadomości

Wysokowydajna wkrętarka elektryczna z precyzyjną regulacją momentu...

Szybki poradnik dla różnych typów elektrycznych wkrętaków...

3 rzeczy, które musisz wiedzieć przy zakupie opon samochodowych

16 stycznia 2021 21:22

Szybki poradnik dla różnych typów elektrycznych wkrętaków dynamometrycznychElektryczne wkrętaki dynamometryczne są przeznaczone do precyzyjnego sterowania momentem obrotowym i zapewniają jakość produktu, oszczędność kosztów i zmniejszenie liczby awarii montażowych. Awaria trzypunktowego elementu złącznego, który nie jest prawidłowo dokręcony, może prowadzić do katastrofalnych lub ukrytych awarii. Elementy złączne, które nie są wystarczająco mocno dokręcone, mogą luźno wibrować, a nadmierny moment obrotowy może spowodować zerwanie gwintowanych elementów złącznych lub uszkodzenie części. Stosowanie wysokiej jakości narzędzi dynamometrycznych do montażu jest ważne dla wielu firm, aby zapewnić stosowanie właściwego momentu obrotowego i utrzymać wymagania związane z normą jakości ISO 9001.

Poniżej znajduje się krótki przewodnik referencyjny do wyboru spośród różnych powszechnie dostępnych elektrycznych wkrętaków dynamometrycznych.

Wkrętaki elektryczne z bezpośrednim połączeniem wtykowym Narzędzia te podłącza się bezpośrednio do gniazdka elektrycznego bez konieczności stosowania transformatora (zasilacza). Wkrętarki elektryczne z bezpośrednim połączeniem wtykowym są przeznaczone do zastosowań nisko- i średniocyklowych. Wkrętak elektryczny jest przeznaczony do montażu elementu złącznego, a następnie odstawia się na 3,5 sekundy przed montażem kolejnego elementu złącznego. Powodem jest to, że cały układ elektroniczny jest wbudowany w elektronarzędzie i może on przegrzać się i uszkodzić narzędzie. Te niezawodne elektronarzędzia wyłączają się automatycznie po osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego.

Wkrętarki elektryczne zasilane prądem stałym Do zastosowań o wysokiej wydajności produkcyjnej zbudowany jest wkrętak elektryczny z transformatorem (zasilacz) do tych zastosowań. Niskonapięciowa wkrętarka elektryczna zatrzymuje się automatycznie po osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego. Różne modele i style.

Bezszczotkowa wkrętarka elektryczna: Wkrętarka elektryczna, zaprojektowana do środowisk o wysokiej wydajności produkcji, charakteryzuje się wysokowydajnym, bezszczotkowym silnikiem, który zapewnia trwałość i zmniejsza standardowe koszty konserwacji wkrętaków elektrycznych.

Wkrętarka elektryczna ESD: Zapobiegają powstawaniu wyładowań elektrostatycznych. Poprawiają wydajność produkcji, koszty produkcji, jakość produktu, niezawodność produktu, reputację i rentowność.

Wkrętarka elektryczna Soft-Stop: Sprzęgło "Soft-Stop" zapobiega wstrząsom wrażliwych podzespołów, takich jak napędy dyskowe, tworzywa sztuczne i elektronika. Ergonomicznie zaprojektowane sprzęgło i obudowa korpusu redukują uderzenia i wibracje przenoszone w procesie mocowania śrub.

Robotyczny wkrętak elektryczny: Zbudowany do zastosowań zrobotyzowanych i zautomatyzowanych. Wytrzymałe, zrobotyzowane wkrętarki zapewniają niezawodność i precyzyjną kontrolę momentu obrotowego.

Wkrętarka elektryczna do pomieszczeń czystych: Wkrętak wyposażony jest w aparaturę próżniową oraz głowicę ssącą, która zapewnia całkowite usunięcie drobnych cząsteczek powstałych podczas procesu dokręcania w pomieszczeniach czystych.

Wkrętak elektryczny do odkurzania: Wkrętak wyposażony jest w głowicę ssącą, która przytrzymuje śrubę na końcówce, umożliwiając operatorowi wyjęcie elementu złącznego za pomocą narzędzia z prezentera śrub lub wstrząsarki. Jest to skuteczne, oszczędzające czas urządzenie, które współpracuje z większością elementów złącznych. Zestawy adapterów podciśnieniowych można zakupić oddzielnie, montowane na elektrycznym śrubokręcie.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.