Najnowsze wiadomości

9 grudnia 2023 12:34

Klucz udarowy powietrznyAkumulatorowe klucze udarowe stają się coraz bardziej popularne, jednak jeśli chodzi o moc, niezawodność i łatwość użytkowania, nie ma lepszego rozwiązania niż najwyższej jakości klucze z napędem pneumatycznym. Oferowane obecnie kompresory, klucze udarowe o tej samej mocy i klasie premium będą prawdopodobnie ustawiać Cię setki razy niżej od swoich bezprzewodowych odpowiedników. Jednak nawet jeśli nie masz konwertera, jeśli robisz przyzwoitą ilość remontu domu, sprężarka powietrza może być warta inwestycji, ponieważ można go wykorzystać do mailerów, szlifierek, wiertarek i wiele innych fantastycznych narzędzi. Nie musisz przerywać pracy, ponieważ akumulator przepada.

Klucz udarowy pneumatyczny Vs. Akumulatorowy klucz udarowy

Choć użyteczne i godne zaufania, oznaczało to, że do zasilania klucza udarowego z pewnością potrzebna będzie również sprężarka. Bez sprężarki Twoje uderzenie jest bezcelowe. Cóż, to już nie jest ten przypadek. Główna zbiega się z bronią pneumatyczną; wykorzystywane jest tylko zmienne źródło zasilania. Bezprzewodowa broń udarowa zapewnia doskonałą moc i integralność wraz z mobilnością. Ponadto, nie musisz kupować ani nosić sprężarki powietrza. Zazwyczaj dostarczana z dwoma bateriami, nie ma też zbyt wiele czasu na przestoje.

Widzisz więc, że bezprzewodowe klucze udarowe mają pewne istotne zalety, a ja znajduję je cenne w sklepie. W przeciwieństwie do dołączania linek do mojej broni pneumatycznej, wykorzystuję tylko swój akumulator, aby dodać nakrętki mocujące i dokręcić je kluczem dynamometrycznym. To samo dotyczy różnych innych elementów w samochodach i ciężarówkach. Jeśli chcesz coś powiększyć lub powiększyć naprawdę szybko, to na pewno jest to wygodne. Jedyną poważną wadą są ograniczenia w zakresie mocy. Dlatego mam jeszcze moje klucze husky 1/2 Air Impact Wrench.

Pistolety bezprzewodowe są w sumie doskonałe, ale nie są tak użyteczne jak znaczne uderzenie w powietrze. Jeśli chodzi o pola takie jak moje, przemysł samochodowy, to potrzebujesz dużego momentu obrotowego. Części zawieszenia są doskonałym przykładem. Często te nakrętki lub śruby są trudne do uszkodzenia, a akumulator tylko się na nich osadza. Następnie wyjmuję wygodny pistolet pneumatyczny i bez problemu odpinam go. Oprócz doskonałej mocy, klucze pneumatyczne są po prostu bardzo wytrzymałe i mają stałą moc przez cały dzień. Jest to naturalne, jeśli sprężarka powietrza działa.

Nie wierzę, że kiedykolwiek zabiorę ze swojego pudełka pistolet zasilany powietrzem ze względu na jego niezwykłą moc i wytrzymałość. Nie wziąłbym tego pod uwagę, ponieważ oboje mają swoje miejsca w sklepie i poza nim. To sprowadza się tylko do rozpoznania, do czego potrzebny jest klucz udarowy. Przenośny akumulator jest doskonały do zadań wymagających niewielkiego lub dużego momentu obrotowego, podczas gdy zasilany sprężarką udarowy pneumatyczny nadaje się do zadań o niskim, średnim i dużym momencie obrotowym.